Днями в аудиторії інституту іноземної філології  Житомирського державного університету імені Івана Франка ректор університету Петро Саух вручив нагрудний знак «Почесний доктор Житомирського державного університету імені Івана Франка» науковцю з Німеччини – доктору Кароліні Гілесгайм, яка другий рік поспіль читає лекції франківцям і спеціально написала для них підручник.

«Доктор Кароліна Гілесгайм вже давно стала другом ЖДУ імені Івана Франка, долучившись до публікацій у науковому журналі «Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка». Минулого навчального року двічі протягом тижня в рамках діяльності 2к«Brecht Zentrum» ННІ іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка доктор провела низку літературознавчих семінарів зі студентами і викладачами університету за творчістю Бертольта Брехта. І от знову завітала до ЖДУ, щоб почитати студентам і викладачам інституту іноземної філології університету черговий цикл лекцій за творчістю Бертольта Брехта. Крім того, доктор  Гілесгайм написала навчальний посібник з вивчення ранньої творчості Бертольта Брехта для студентів ННІ іноземної філології університету, сприяла розширенню колекції оригінальних експонатів для виставки, присвяченої життю і творчості Б. Брехта, запланованої до 100-літнього ювілею Житомирського державного університету імені Івана Франка. З огляду на це, Вчена рада нашого університету прийняла одноголосне рішення», – каже ректор ЖДУ ім. І. Франка Петро Саух.

Відтак, звання «Почесний доктор Житомирського державного університету імені Івана Франка» доктору філології, викладачу Бамберзького університету (Німеччина) Кароліні Гілесгайм присвоїли за активну участь у роботі «Brecht Zentrum», що діє при кафедрі германської філології та зарубіжної літератури ННІ іноземної філології ЖДУ ім. І. Франка, наукову співпрацю з Брехтівським науково-дослідним центром (м. Аугсбург) та особисті наукові заслуги перед ЖДУ ім. І. Франка.

«Дуже рада, що можу долучитися до роботи в університеті, який має давні традиції. Вражаюся, які хороші знання з німецької мови та літератури мають студенти ЖДУ. Ще приємніше бачити той запал, із яким звертаються студенти до вивчення творчості Брехта. Нагорода – це кульмінація всього, що я пережила за тиждень в ЖДУ ім. І. Франка», – ділиться викладач Бамберзького університету (Німеччина) Кароліна Гілесгайм.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *