9 листопада на своєму офіційному веб-сайті в рубриці «Громадське обговорення» МОНУ розмістило проект наказу «Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Положенням про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів визначаються принципи та процедура проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів із навчальних предметів інваріантної складової Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою, а також мовами національних меншин (крім перекладних) і загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням навчальних предметів.

Проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на сайті МОНУ.

Увага! Строк прийому пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

поштою за адресою – 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36;

електронною поштою за адресами – olena.dubovik@gmail.com, n_beskova@mon.gov.ua. 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *