Протягом листопада 2015 року по всьому світу відбудуться акції та заходи з мобілізації населення до міжнародної конвенції ООН з питань змін клімату. Конференція відбудеться в Парижі з 30 листопада до 11 грудня. Представники 198 країн світу, зокрема й України, зберуться для підписання кліматичної угоди, метою якої є вирішення однієї з найважливіших проблем людства – глобальної зміни клімату.

Громадські організації «Колегія екологічної освіти «Світ освіт» та «Let’s do it, Ukraine», що  входять до складу робочої групи екологічних НУО з питань зміни клімату, запрошують школярів з усієї України долучитись до міжнародної спільноти та взяти участь в акції «Створи свій кліматичний заклик».

Всеукраїнська соціально-екологічна акція для школярів «Створи свій кліматичний заклик» триватиме з 9 до 27 листопада 2015 року.

Ця акція спрямована на актуалізацію серед школярів питань зміни клімату та надання можливості висловити свою думку щодо майбутнього нашої планети.

 

Як долучитися до акції:

1. Створіть кліматичний заклик.

2. Сфотографуйтесь та напишіть або зніміть заклик на відео та надішліть до 27 листопада 2015 року на електронну адресу:info@sweetosvit.org.ua.

3. Напередодні кліматичної конференції підсумки акції  будуть опубліковані на сайті Letsdoitukraine.org, в інформаційних ресурсах екологічних громадських організацій і партнерів акції, а також у засобах масової інформації.

4. Усі школи-учасниці отримають інформаційні матеріали (плакати, наліпки) щодо проблеми зміни клімату та її наслідків.

5. Заклики, які ви відправите до 26 листопада, будуть використанні під час Українського кліматичного маршу в м. Київ 29 листопада 2015 року.

Інформація МОНУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *