12 листопада 2015 року за участі заступника міністра освіти і науки – керівника апарату Олега Дерев’янка відбудеться семінар щодо реалізації проекту «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток».

Під час заходу будуть представлені результати проведення енергоаудиту університетів, що його провела  латвійська консалтингова компанія «Ecodoma». До участі в проекті залучені університети з різних регіонів України, а саме:

– Національний технічний університет «Львівська політехніка»,

– Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка,

– Чернігівський національний технологічний університет,

– Сумський державний університет,

– Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова,

– Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»,

– Вінницький національний технічний університет.

У семінарі також візьмуть участь представники Європейського інвестиційного банку, Європейської комісії в Україні, посольств зарубіжних країн, зацікавлених органів виконавчої влади, університетів.

Мета семінару – ознайомлення з результатами енергоаудиту та обговорення актуальних проблем енергозбереження в університетах у рамках реалізації проекту «Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток».

Проект «Вища освіта. Енергоефективність і сталий розвиток» було ініційовано та розроблено Міністерство освіти і науки України спільно з Європейським інвестиційним банком (ЕІБ) з метою надання  університетам-учасникам проекту допомоги в підвищенні якості та надійності їхніх послуг та ефективності використання енергії шляхом удосконалення їхнього інституційного потенціалу за рахунок різноманітних заходів і робіт, спрямованих на енергозбереження та оптимізацію управлінських процесів енергоспоживання.

Місце проведення: Міністерство освіти і науки України, бульвар  Т. Шевченка, 16.; к. 402 (актова зала).

Початок заходу: о 9:30.

Акредитація представників ЗМІ до 18.00 11 листопада 2015 року за телефоном: (044) 481-32-62.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *