У Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту відбувся чемпіонат з кіберспорту – одні з найпопулярніших змагань у світі.

Чи важливо поєднувати кіберспорт і вільний від навчання час? Безумовно, і ось чому. Кіберспорт дедалі активніше входить у людське життя. Це вже не просто забава в комп’ютерних клубах, нині це справжні змагання. Молодь досягає майстерності у онлайн-іграх. Відомо, що вони розвивають уважність, швидкість реакції, стимулюють процеси мислення.

Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту також долучаються до перспективного напряму, тому беруть участь у кіберспортивних змаганнях. Дружня атмосфера, спортивний інтерес, робота в команді, бажання відточувати свої навички – все це відчули учасники турніру в Сумському ВПУ-11.

Розвиток кіберспорту важливий для майбутнього нашої країни, тож потребує підтримки на державному рівні. А такі турніри – спосіб привернути увагу для подальшого піднесення кіберспорту.

Кіберспорт уже визнали олімпійською дисципліною другого рівня, Міністерство культури Франції збирається визнати його офіційним спортом. Турніри з таких ігор, як World of Tanks, DOTA 2 і League of Legends, збирають за екранами моніторів сотні мільйонів глядачів по всьому світу, а призові фонди цих змагань сягають десятків мільйонів доларів. Саме так підліток із Пакистану став мільйонером і зміг забезпечити свою родину житлом.

Наприклад, у Південній Кореї гра Starcraft набула такої значущості, що її цілодобово транслюють на телебаченні. Навіть більше, прогеймер (професійний гравець) – офіційна професія в Південній Кореї.

Ініціативу щодо проведення змагання виявили учні та самостійно підготували майданчик. На турнір прийшли також уболівальники. Переможці отримали призи та сертифікати. Наразі учні готуються до наступних турнірів та обговорюють перспективи розширення змагань.

 Олена Лузан, Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *