11 листопада 2015 року в рамках GoogleDayUA 2015 був представлений проект «Ідеї, що змінюють світ». За підтримки Google Україна розроблений сайт, який стане майданчиком для новаторів та винахідників України. Власником сайту є Інститут модернізації змісту освіти МОН України.

На цьому сайті будь-хто зможе запропонувати винахідницьку оригінальну ідею і знайти однодумців для її реалізації.

Частина сайту присвячена розробкам видатних винахідників родом з України: перший електричний трамвай, турбореактивний двигун, технологія зварювання у відкритому космосі і перший континентальний комп’ютер в Європі. Вищезазначені винаходи внесли значний вклад в розвиток світової науки та техніки і можуть надихати сучасне покоління українців на нові ідеї та звершення.2

Щоб запропонувати свою ідею, потрібно заповнити форму на головній сторінці. Після модерації адміністрацією сайту пропозиція з’явиться в розділі «Нові ідеї». Перш ніж запропонувати свою ідею, потрібно ознайомитися з умовами розміщення інформації на платформі.

3

Сайт проекту буде надихаючим прикладом всім, хто має ідеї і шукає можливості втілити їх в життя, та стане у нагоді педагогам під час підготовки до уроків та в позаурочній діяльності.

Запрошуємо всіх ініціативних та творчих людей долучитися до проекту, висловити свої винахідницькі ідеї та підтримати інші на сайті за посиланням www.innovationslab.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *