Літні місяці – це період активної підготовки до нового навчального року. Так, у липні в кожному районі Києва відбулися розширені наради та інспектування готовності закладів освіти до майбутнього осінньо-зимового періоду.

Окрім того, відповідно до розпорядження КМДА, з 6 до 20 серпня 2012 року відбудеться міський рейд з перевірки готовності закладів освіти до початку нового 2012 – 2013 навчального року.

«Звичайно, основна увага приділяється ремонтним роботам, зокрема утепленню та енергозбереженню. Ми пам’ятаємо минулорічну ситуацію, тож сьогодні вживаємо всіх необхідних заходів, аби юним киянам було тепло у школах за будь-якої погоди на вулиці», – повідомив заступник голови КМДА Леонід Новохатько під час веб-конференції.

Як повідомили у Головному управлінні освіти та науки КМДА, станом на початок серпня у столиці вже відремонтували 59 дахів навчальних закладів (61 %), 23 фасади (66 %), 38 зовнішніх мереж (81 %) та 57 внутрішніх мереж (86 %). Також проведено роботи з обслуговування та ремонту 510 модульних індивідуальних теплових пунктів (82 %).

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу