Дано старт урочистостям із нагоди щорічного  відзначення Міжнародного дня студента 17 листопада. 12 листопада 2015 року в Національному центрі ділового і культурного співробітництва «Український дім» відбулося відкриття XXVIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2015».

У відкритті спеціалізованої виставки взяли участь представники організаторів заходу – Міністерства освіти і науки України, Товариства «Знання» України і Національної академії педагогічних наук України, а також освітяни, студенти, учні та їхні батьки. Серед запрошених гостей – Надзвичайні і Повноважні Посли зарубіжних країн в Україні, а саме: Чеської Республіки, Франції, Республіки Польща, Туркменістану, Узбекистану, Таджикистану, Судану, Палестини, Королівства Саудівська Аравія та Ізраїлю, а також заступник міністра освіти і науки Андрій Гевко та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремінь привітали учасників і гостей виставки. Найкращі побажання на адресу студентів пролунали від представників закордонного дипломатичного корпусу – Генрика Літвіна (Республіка Польща), Ізабель Дюмон (Французька Республіка), Івана Почуха (Чеська Республіка) та Геннадія Поліщука (Держава Ізраїль).

Високий інтерес до виставки викликаний тим, що в ній беруть участь понад 160 вищих навчальних закладів України, а також провідні університети Європи. Відтак тут представлений весь спектр можливостей здобути вищу освіту як в Україні, так і в країнах близького і далекого зарубіжжя. Крім того, у виставкових павільйонах відбуваються презентації низки перспективних молодіжних програм та програм обміну студентами й учнями. Відвідувачі мають змогу познайомитись з досвідом співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді, взяти участь у семінарах, круглих столах з питань перспектив розвитку освіти, системи міжнародного співробітництва і впровадження інноваційних технологій в освітянську галузь.

На виставці є корисна інформація для майбутніх абітурієнтів – на стендах розміщені відповіді на запитання щодо умов вступу до національних і закордонних навчальних закладів.

У перший день урочистостей, присвячених Міжнародному дню студента,  в концертній залі «Українського дому» відбувся гала-концерт Першого міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв іноземних студентів в Україні «Мистецтво без кордонів».

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *