Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа»  запрошує зацікавлених кандидатів до формування Національної мережі тренерів для розвитку демократичного врядування та поглиблення культури демократії в школах.

На початку 2016 року відібрані тренери, пройшовши відповідне навчання, проведуть базові тренінги для пілотних шкільних команд, після чого допоможуть їм здійснити оцінку потреб для демократичних змін у школі й упродовж навчального року надаватимуть менторську підтримку в розробці та реалізації шкільних проектів, а також у налагодженні партнерства з громадою та співпраці між школами.

Національна мережа тренерів тісно співпрацюватиме з міжнародною командою експертів, які братимуть участь у Програмі в ролі консультантів із питань демократизації.

Програму розроблено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні.

Тренінговий курс відбуватиметься з 24 по 30 січня 2016 року у Львові.

Зацікавлених кандидатів просимо подати заявку у стандартній формі, використовуючи онлайн-форму Програми.

Заявки приймаються українською мовою. Кінцевий термін подання заявок 23:59 30 листопада 2015 року. Результати відбору будуть повідомлені обраним кандидатам до 10 грудня 2015 року. Можлива додаткова співбесіда телефоном або скайпом.  

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *