На початку листопада в місті Южному, що на Одещині, відбувся науково-практичний семінар  «Реалізація стратегії духовно-християнського виховання дітей в державних закладах освіти».

Учасники семінару мали нагоду ознайомитись із прикладами інтеграції християнських цінностей у зміст предметів інваріантної складової, що активно впроваджується в авторській школі Миколи Гузика, а також із досвідом духовно-морального виховання в дошкільному навчальному закладі «Казка» м. Южного.

У семінарі взяли участь голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями, перший заступник голови Християнсько-Демократичного Союзу Володимир Марущенко, представники  Національної академії педагогічних наук України, Інституту менеджменту і психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Одеського обласного інституту удосконалення вчителів,  Східноєвропейської гуманітарної місії, а також педагоги міст Одеси, Києва, Донецької та Київської областей.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *