Асоціація дитячих ендокринологів України за підтримки МОЗ України створила освітній мультфільм «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих». У стрічці розповідається про симптоми та особливості життя з діабетом, а також ідеться про фактори ризику виникнення діабету II типу в дорослих. Підвищення інформованості суспільства про хворобу – надзвичайно важливий чинник у боротьбі з діабетом.

Ця зворушлива історія про мрію та шлях до її втілення базується на роботах Конкурсу малюнку серед дітей з цукровим діабетом, що з 2010 року проходить під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом».

У мультфільмі, створеному відомим українським художником-мультиплікатором Степаном Ковалем, маленька дівчинка, в якої діагностували діабет, знаходить у собі сили контролювати хворобу, повноцінно й цікаво жити та мріяти.

 

Всесвітній день боротьби з діабетом відзначається щорічно 14 листопада з метою підвищення обізнаності суспільства про проблему діабету та підтримки людей, які живуть з цією хворобою.

Читайте також: До Дня боротьби з цукровим діабетом: діти – дітям!

За світовою статистикою, близько 387 млн осіб на планеті живуть із діабетом, а до 2035 року їх кількість може сягнути 592 млн.

В Україні близько 1,1 млн людей страждають на це захворювання, що становить 3,2 % від загальної чисельності населення. Проте кількість незареєстрованих випадків є високою – кожен третій українець із діабетом не знає про свій діагноз.

За матеріалами МОЗ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *