У неділю, 22 листопада, о 13:00 Музей Леопольда Левицького запрошує дітей взяти участь в інтерактивному літературно-мистецькому проекті «Образ кота в літературі та графіці». Вхід вільний, проте необхідна попередня реєстрація.

У межах заходу відбудеться зустріч із відомою львівською письменницею Галиною Вдовиченко – авторкою однієї з улюблених дитячих книг сучасності «36 і 6 котів». У цікавій інтерактивній формі діти зможуть познайомитися з героями цієї казкової повісті, поринути в їх дивовижний пригодницький світ, пізнати літературні та мистецькі «таємниці». Також в експозиції музею маленькі відвідувачі відкриють для себе чудові образи «графічних» котиків, які так часто ставали персонажами гравюр Леопольда Левицького.

Програма проекту пропонує учасникам творчі завдання з літератури та мистецтва: імпровізовані веселі сценки, ілюстровані кросворди, пошукові й командні ігри, під час яких діти спробують себе в ролі письменників і художників.

На завершення заняття кожен охочий зможе виготовити тематичну композицію «Графічний кіт» у техніці лінориту (гравюра на лінолеумі) з кліше-копії Леопольда Левицького на старому друкарському пресі, яким свого часу користувався і сам митець.

Захід відбудеться в Музеї Леопольда Левицького за адресою: м. Львів, вул. М. Устияновича, 10/1 (поблизу Собору Святого Юра).

Початок о 13:00, тривалість – 2 години. 

ВХІД – ВІЛЬНИЙ (за обов’язковою попередньою реєстрацією). 

Контакти: тел. (032) 2 610 610; моб. (099) 26 91 222; (067) 14 51 942.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *