У Києві відбудеться міська педагогічна конференція «Перший крок у школу майбутнього» - 8975Протягом серпня 2012 року в Києві відбудуться районні конференції та міська педагогічна конференція «Перший крок у школу майбутнього», на яких всебічно розглядатиметься питання переходу початкової школи на нові Державні стандарти початкової загальної освіти.

«Основну увагу в наступному навчальному році ми приділятимемо першокласникам. Новації, над упровадженням яких працюватимуть освітяни, спрямовані на те, щоб цей крок у житті дитини відбувся не лише безболісно, а й гармонічно, і я б сказав, радісно. Діти повинні полюбити школу і процес навчання», – сказав заступник голови КМДА Леонід Новохатько під час веб-конференції.

Він додав, що саме для цього в Києві проходить загальноміська акція «Дай руку, першокласнику!», що передбачає проведення загальноміського огляду-конкурсу на кращу класну кімнату, ігротеку та ігровий майданчик для учнів перших класів, а також забезпечення підготовки вчителів початкових класів, які розпочнуть роботу за новим Державним стандартом.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *