19 листопада 2015 року Компанія «Майкрософт Україна» оголосила про старт  ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор», метою якого є підтримка та заохочення педагогів у впровадженні сучасних технологій у навчальний процес. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, а його учасниками можуть стати будь-які вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, викладачі та студенти вищих навчальних закладів, науковці. 

«Конкурсна робота не має типової форми: вчитель презентує свій проект на власний розсуд, але головне, щоб робота була створена у форматі OneNote, або PowerPoint із обов’язковим використанням Office Mix», – розповідає Артур Кочарян, координатор конкурсу «Вчитель – новатор».

Головним критерієм оцінювання робіт є наявність проектної діяльності учня та учителя. Конкурсна робота переможця має описувати конкретну ситуацію із життя класу (школи, місцевої громади тощо) та показати, яким чином використання сучасних технологій допомогло вирішити конкретну проблему. В проектну діяльність мають бути залучені як учні, так і педагог, а в ідеалі – і громада, коли всі разом працюють для досягнення спільної мети.

«Цей конкурс стимулює українських вчителів у використанні мультимедійних інструментів для навчання. Ми хотіли б, щоб сучасні вчителі вміли та любили працювати з технологіями і розвивали у своїх учнів навички ХХІ сторіччя», – коментує Роман Рудюк, керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна».

Роботи на конкурс «Вчитель – новатор» приймаються до 1 лютого 2016 року. Всі подробиці щодо подачі конкурсних робіт можна знайти на сайті конкурсу та сторінці Положень. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки та будуть відзначені як найпрогресивніші викладачі країни навесні 2016 року на VI Всеукраїнському форумі Microsoft «Вчитель-новатор».

У рамках конкурсу «Вчитель – новатор» стартує окрема категорія Microsoft MIXathon Challenge – це міжнародний конкурс для вчителів, для участі у якому необхідно створити онлайн-урок або презентацію із використанням Office Mix. Роботи до конкурсу MIXathon Challenge приймаються до 31 грудня 2015 року. Подробиці про конкурс можна знайти на сайті mixathon.org.

У грудні Microsoft запрошує учителів та учнів, які володіють англійською, взяти участь у ще одній глобальній ініціативі – Skype-a-thon. Вона дає можливість провести інтерактивний урок для класу: зіграти у гру #MysterySkype, поспілкуватися із гостем або вирушити у віртуальну екскурсію, не виходячи з класу, за допомогою Skype. Ініціатива відбудеться 3 та 4 грудня 2015 року по всьому світу, а дізнатись деталі та зареєструватись для участі можна на сайті skypeathon.com.

Довідково

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *