Найталановитіші учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту візьмуть участь у конкурсі «Феєрверк талантів». Хлопці та дівчата продемонструють свої артистичні здібності та поборються за привабливі призи від училища.

26 листопада відбудеться конкурс талантів профтехосвіти, у якому візьмуть участь творчі та активні учні Сумського ВПУ-11. Вже зараз триває активна підготовка до конкурсу: репетиції пісень, відпрацювання танців, постановки гумористичних сценок.

Кількість охочих узяти участь щодня зростає. А після того, як учні дізналися, що на переможців чекають розкішні призи, то підготовка посилилась. Нагадаємо, що переможці цього конкурсу завжди отримували дуже привабливі подарунки. Так, минулого року три призери отримали поїздку на квадроциклах, грошову винагороду та фотосесію на вибір. Зазначимо, що цього року призи будуть не менш бажаними.

Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту активно долучаються до процесу створення цікавої творчої атмосфери. Дозвілля завжди яскраве та змістовне. Сумське ВПУ-11 завжди підтримує ініціативи учнів та сприяє втіленню їх у життя.

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту, 
Олена Лузан

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *