20 листопада з ініціативи молоді Миколаївщини відбулася зустріч із заступником міністра молоді та спорту України Сергієм Митрофанським.

Понад 30 представників області – стипендіати Миколаївського міського голови, лідери громадських організацій, студенти – обговорили актуальні питання молодіжної політики, зокрема щодо реформування молодіжної сфери, поставили запитання щодо роботи Міністерства та озвучили проблемні питання молодіжного сектору свого регіону.

“Ми завжди вітаємо активну молодь та її ініціативи, що спрямовані на участь самої молоді у розвитку державної молодіжної політики, і закликаємо не бути байдужими у творенні власного майбутнього та майбутнього нашої держави. Наша зустріч – це нагода не лише для вас дізнатись багато нового, але й можливість нам почути ваші думки та ідеї щодо тих напрямів реформування молодіжної політики, які впроваджує міністерство. Робота в цьому напрямі має базуватися саме на ваших потребах. Тому вітаємо такі ініціативи та дякуємо за вашу активну позицію”, – зазначив Сергій Митрофанський.

За інформацією  Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *