П’ятий рік поспіль в Уманському національному університеті садівництва збирається Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи». Цьогоріч у роботі науково-практичної конференції взяли участь учені, аспіранти та студенти провідних вищих навчальних закладів та установ, зокрема: Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Одеського національного економічного університету, Кримського гуманітарного університету. Серед почесних гостей конференції були присутні доктор економічний наук, професор Київського кооперативного інституту бізнесу і права Ігор Охріменко, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України Віктор Камінський, директор СТОВ «Агрофірма «Ольгопіль» Павло Каленич.

V Всеукраїнська науково-практична конференція проходила на високому науково-теоретичному рівні у формі дискусій, з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді.

У наукових доповідях, висвітлених на пленарному засіданні, порушувалися актуальні питання проблем формування та функціонування аграрного ринку України, державного регулювання інституціональних змін в агропродовольчій сфері, функціонування фінансових інструментів регіональної політики Європейського Союзу, професійної підготовки фахівців у вищих навчальних закладах аграрного профілю тощо.

За результатами опубліковано збірку матеріалів тез доповідей учасників конференції.

За інформацією Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *