23 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері середньої освіти між МОН і міжнародним видавництвом MM Publications.

У заході взяли участь Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України, та директор видавництва MM Publications Іоанніс Малкогіанніс. За словами Павла Хобзея, сторони домовилися про співпрацю в сфері вивчення англійської мови як іноземної, з огляду на її роль як мови міжнародного спілкування в рамках інтеграції України до європейського політичного, економічного та науково-освітнього простору.

Зокрема, Міністерство освіти і науки та видавництво MM Publications наголосили про реалізацію спільного проекту з розробки державної підсумкової атестації (ДПА) для учнів 11-х класів на 2016 навчальний рік. Як зазначив Іоанніс Малкогіанніс, видавництво MM Publications має значний досвід створення системи оцінювання рівня володіння англійською мовою в багатьох країнах світу, що дасть змогу провести неупереджене тестування старшокласників українських шкіл за європейськими стандартами.

За домовленістю видавництво MM Publications забезпечить міністерство вимогами та специфікаціями, необхідними для розробки змісту екзаменаційних завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови, проведе пробне тестування та надасть методичну підтримку навчальним закладам України.

Подальша співпраця  МОН та видавництва MM Publications охоплює реалізацію багатьох спільних проектів, таких як: організація всеукраїнських конкурсів для учнів та вчителів англійської мови, підтримка літніх мовних таборів і проведення методичних семінарів у регіонах України з метою ознайомлення вчителів із сучасними методиками викладання.

Інформація МОНУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *