27 листопада о 11:15 у спортивному залі головного корпусу Харківського національного університету радіоелектроніки відкриється XII Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття», організований  відділом практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ.

Тут студенти і випускники отримають більш повну інформацію щодо варіантів працевлаштування та щодо ринку праці Харкова й інших міст України, адже матимуть змогу поспілкуватись із широким колом роботодавців.

У рамках ярмарку вакансій відбудуться презентації та консультації від ІТ-компаній NixSolutions, Sigma Software, Zfort Group, де студенти дізнаються, які знання необхідно мати, як  скласти резюме, щоб зацікавити менеджера з персоналу та отримати посаду. Крім того, відвідувачі заходу отримають буклети з детальною інформацією щодо компаній-роботодавців.

Цього ж дня відбудуться 15 круглих столів із представниками підприємств України та вишу, а на студентів і випускників чекають цікаві зустрічі з успішними людьми, які поділяться власним досвідом з отримання перспективних і затребуваних професій. Студенти та випускники зможуть взяти участь у цікавих інтерактивних конкурсах і виграти цінні подарунки.

У ярмарку вакансій візьмуть участь понад 40 компаній-роботодавців, які запропонують більш ніж 350 вакансій для студентів і випускників ХНУРЕ.

Позитивних відгуків студентів і роботодавців про попередні ярмарки вакансій безліч, адже тут дійсно кожен може знайти гідну роботу. Ярмарок вакансій – це майданчик для спілкування між компаніями і студентами. Зараз наші студенти активно готують свої резюме й остаточно визначаються щодо майбутнього працевлаштування.

За інформацією «Центр-кар’єра» ХНУРЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *