Протягом трьох днів 10 студентських команд  навчальних закладів Житомира змагалися за перемогу в турнірі «Молодіжна бутса». Матчі групового етапу команди відіграли протягом 17 – 18 листопада, а вирішальні двобої відбулися в п’ятницю, 20 листопада.

За підсумками матчів групового етапу до півфіналів змагань вийшли команди Житомирського державного технологічного університету, Житомирського державного університету ім.І.Франка, Житомирського національного агроекологічного університету та Житомирського агротехнічного коледжу.

Перший півфінальний матч подарував глядачам справжній трилер – нічия 4:4 в основний час і перемога ЖДТУ у серії післяматчевих пенальті. Не менш запекла боротьба тривала й у другому півфіналі, де команда ЖАТК завдяки голу Алєксєєва на останніх хвилинах матчу обіграла ЖНАЕУ з рахунком 3:2.

А от фінальний матч, у якому зустрілися команди ЖДТУ і ЖАТК, був не таким гострим. На перерву команди йшли за переваги студентів ЖАТК у два голи, а фінальний свисток зафіксував перемогу команди  агротехнічного коледжу з рахунком 5:0.

Церемонію нагородження провели начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук і голова Федерації футзалу Житомира Віктор Таран. Переможець та фіналіст турніру були нагороджені кубками, медалями та дипломами.

Прес-служба Житомирського
державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *