У навчальних закладах Львівщини відбудуться виховні та тематичні заходи, приурочені до Дня пам’яті жертв голодоморів. Зокрема, упродовж 23 – 27 листопада в загальноосвітніх навчальних закладах області проводяться виховні години, уроки історії на тему: «Жертви голодоморів та політичних репресій».

26 листопада в приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбудеться круглий стіл «Голодомор 1932 – 1933 років – геноцид українського народу» за участі науковців і вчителів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Початок заходу – о 14.00.

27 листопада в усіх загальноосвітніх навчальних закладах області пройде «Урок пам’яті». Також цього дня буде проведено обласну акцію серед учнівської молоді «Незабудки пам’яті», присвячену вшануванню пам’яті жертв голодоморів.

Окрім цього, традиційно учні та педагоги загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів увечері 28 листопада запалять на підвіконнях своїх осель свічки пам’яті, що нагадають про трагічні події голодоморів і політичних репресій в Україні.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *