Збірна України з вільної боротьби серед кадетів брала участь у командному міжнародному турнірі в столиці Ірану м. Тегерані “Day Children”. У змаганнях брали участь команди Ірану, Грузії, Азербайджану, Іраку, Вірменії, Киргизії та України. Збірна України посіла перше командне місце, у фіналі здолавши команду господарів. Читайте також: Армреслінг виявив найсильніших серед студентів ЖДТУ На килимі можна було спостерігати усю силу і міць борців. Кожен учасник хотів показати свою майстерність. Усі жадали бути першими, але найвища сходинка підкорюється тільки найсильнішому. У складі збірної команди України відзначилися ліцеїсти відділення греко-римської боротьби Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури»: в особистому заліку Гербіч Рустам (в/к 47 кг) став першим, Тумаков Олександр (в/к 85 кг) виборов друге місце і Яковлєв Олександр (в/к 32 кг) піднявся на третю сходинку п’єдесталу. Вітаємо спортсменів і тренерів з прекрасним виступом! Читайте також: У 2016 Спартакіаду допризовної молоді прийматиме Львів Повідомляє департамент освіти  і науки КОДА