Казахстанські школярі вивчатимуть чотири предмети англійською мовою. Повсюдний перехід шкіл на тримовну освіту відбудеться до 2023 року. 

Уже розроблена і затверджена “Дорожня карта розвитку тримовної освіти на 2015 – 2020 роки”. А при Національній академії освіти імені Алтинсарина заплановано створити центр, що курируватиме роботу з переходу на тримовну освіту в Казахстані. Крім того, буде розроблено єдиний мовний стандарт навчання трьох мов, щоб забезпечити наступність і послідовність тримовної освіти та підготувати до поетапного переходу на англійську мову навчання в старшій школі, коледжах і вишах. Про це повідомила віце-президент академії Маріам Мукатова.

За її словами, буде використаний потенціал випускників програми “Болашак”, щоб забезпечити заклади освіти кваліфікованими кадрами й англомовними фахівцями. Буде продумана система стимулювання педагогів, а також вдосконалені форма і зміст Єдиного національного тестування. Заплановано, що до 2022 року мовні курси пройдуть 2 450 учителів і викладачів.

Нагадаємо, Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв поставив, зокрема, і таке завдання перед освітянами, щоб англійську мову відтепер викладали з першого класу. А в 11-12 класах уже всі предмети були англійською.

За інформацією  CA-News.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *