26 листопада в Білоруському національному технічному університеті розпочався і триватиме два дні білорусько-китайський молодіжний інноваційний форум “Нові горизонти – 2015”.

Програмою форуму передбачене проведення низки заходів, зокрема виставки “Творці майбутнього”, де будуть представлені кращі інноваційні проекти та наукові розробки університетської молоді, а також наукових секцій “Інформаційно-комунікаційні технології”, “Будівництво, архітектура, дизайн”, “Соціальні та гуманітарні науки”, “Техніка, обладнання та нові матеріали”, “Культура і мистецтво”.

Крім того, заплановані конкурси науково-технічних розробок та інноваційних проектів студентів, магістрантів, аспірантів і молодих учених обох країн “Твоя творчість – твоє життя”, художньої творчості учнівської молоді “Через культуру до співпраці”, китайської мови у сфері науки і техніки, презентації Інституту Конфуція з науки і техніки БНТУ як ресурсу активізації молодіжного білорусько-китайського науково-технічного та гуманітарного співробітництва.

Сторони сподіваються, що форум не лише зміцнить співпрацю учених Китаю та Білорусі, а й виявить корисні наукові розробки, що згодом можуть стати прибутковими для обох країн.

За матеріалами БЕЛТА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *