В Уманському НУС відбувся відбірковий тур КВК на Кубок ректора. У грі взяли участь 6 команд із різних факультетів університету.  Обрана тематика була вельми актуальною – «Осінь золота – до сесії залишилось тижні два».

Захід охоплював три конкурси. У першому – «Візитка» – кожна з команд мала можливість себе гідно презентувати. Під час «Розминки» команди мали змогу продемонструвати здатність до імпровізації та вміння жартувати на будь-яку тему. За умовами третього конкурсу – «Імпровізація», – команди повинні були дати поради студентам університету, як успішно скласти сесію.

Актова зала Уманського НУС була заповнена студентами, викладачами та гостями заходу. Щирий сміх та оплески лунали безперервно. Організатори КВК розіграли серед глядачів квитки на «Лігу Сміху» та 8 одноразових тренувань у спортивному клубі «Марі – Марі».

У результаті гідної та запеклої боротьби фіналістами Кубка ректора стали команди факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин «All inclusive»; факультету економіки і підприємництва «Без ПДВ»; факультету лісового і садово-паркового господарства «Синдром Да» і команда факультету агрономії «Брутали і Ципа».

КВН – улюблена гра багатьох поколінь, що дарує хороший настрій та позитивні емоції. А команди КВК Уманського НУС гарний настрій гарантують!

Прес-центр Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу