З ініціативи департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації завтра, 27 листопада, в загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини пройде акція «Незабудки пам’яті».

Захід відбудеться з метою відзначення роковин голодоморів та політичних репресій в Україні, виховання в учнівської молоді патріотизму, глибокого усвідомлення причин і наслідків геноциду українського народу.

Готуючись до акції «Незабудки пам’яті», в загальноосвітніх навчальних закладах області виготовили панно темного кольору великих розмірів, що своїми обрисами нагадує картографічну територію України та символізує трагічні події голодоморів в Україні. Воно виготовлене так, щоб до нього за допомогою шпильки можна було прикріпити символічну квітку – незабудку.

На уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва, виховних годинах кожен учень виготовив із цупкого паперу незабудку, а адміністрація школи склала графік прикріплення квітки до темного панно від кожного класу.

Також 27 листопада, в День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, кожен клас разом із класним керівником підходитимуть по черзі до темного панно, на якому школярі прикріплять власноруч виготовлені квітки. Під час проведення акції звучатиме скорботна музика.

А ввечері 28 листопада учні запалюватимуть вдома на підвіконні свічку пам’яті.

Освітній портал Львівщини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу