Яким буде родинне свято на Хрещатику «Дай руку, першокласнику!»? - img 01327 серпня відбулася нарада організаційного комітету з питань підготовки до родинного свята на Хрещатику (м. Київ) «Дай руку, першокласнику!» під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського.

У нараді взяли участь спеціалісти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, Державного Музею іграшки.

Під час наради визначено, що свято відбудеться 1 вересня на вул. Хрещатик. Обговорено низку питань організації змістової складової заходу, а саме: проведення ярмарку розвивальних ігор; організація та проведення спортивних заходів; проведення книжкового ярмарку з участю дитячих періодичних видань; лялькової вистави; організація функціонування музичного містечка, містечка юного живописця, міста майстрів тощо.

Окрім того, значну увагу приділено обговоренню питань організації безпечного перебування першокласників та їхніх батьків на визначеній території.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *