У Вінницькому національному технічному університеті відкрито центр американської компанії Autodesk — світового лідера в галузі розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, 3D-дизайну, засобів реалізації віртуальної реальності, індустрії кіно та телебачення.

Торік університет уклав угоду з компанією Autodesk, що забезпечило активну інтеграцію інноваційних продуктів і рішень Autodesk у науково-освітній процес вишу. Компанія надає безкоштовно студентам і викладачам ВНТУ можливість завантажити й отримати освітні ліцензії повнофункціональних версій програмних продуктів Autodesk. для проведення навчальних занять і науково-дослідної діяльності студентів і викладачів.

Викладачі ВНТУ — професор Олександр Романюк та доценти Олександр Хошаба і Вікторія Войтко – підвищували кваліфікацію в офісі представництва Autodesk в країнах СНД щодо використання продуктів Autodesk у науково-освітньому процесі.

Про ефективне освоєння продуктів Autodesk студентами ВНТУ свідчать їх численні перемоги на міжнародних конкурсах, що вивело їх у лідери в країнах СНД.

Саме Вінницькому національному технічному університету доручене проведення Міжнародного конкурсу тривимірної графіки та анімації «Перспектива».

Навчальний центр Autodesk — це організація, що акредитована компанією Autodesk на право надавати послуги з навчання користувачів стосовно продуктів Autodesk із дотриманням корпоративних вимог до якості та стандартів забезпечення навчального процесу. Центр оснащено потужними стаціонарними комп’ютерами для рендеригу, ноутбуками, потужним сервером, мультимедійним екраном, виділеним каналом Інтернет.

У центрі Autodesk проводитимуся заняття для студентів і слухачів студії комп’ютерної графіки та веб-дизайну, що вже кілька років функціонує у ВНТУ. Це тематичне середовище спілкування та взаємодії широкого кола осіб, зацікавлених у застосуванні продуктів Autodesk для розробки різних проектів.

У найближчих планах вінницького центру Autodesk – надання послуг із прийому сертифікаційних іспитів для оцінки рівня знань продуктів і технологій проектування компанії Autodesk.

Центр надасть можливість проводити профільні конференції, семінари, літні і зимові школи, конкурси, олімпіади, виставки тощо.

А головне – дасть змогу суттєво підвищити рівень знань у галузі інформаційних технологій, що, безумовно, потрібно Україні.

За інформацією прес-центру ВНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *