Тернопільський навчальний  заклад визнаний як глобальний лідер завдяки успішній інтеграції технології у  викладанні та навчанні. Заліщицька державна гімназія обрана корпорацією Майкрософт як Показова-Школа 2015-2016 за відмінні успіхи у трансформації свого навчального середовища, забезпеченні (створенні умов та використанні) більш персоналізованого навчання учнів, використанні хмарних технологій з метою кращої підготовки учнів – успішних фахівців своєї справи у майбутньому.

Заліщицька державна гімназія приєднується до ексклюзивної спільноти 400 головних шкіл світу, визнання яких дає змогу по-справжньому оцінити їх новаторські зусилля та інновації в переосмисленні викладання, навчання й оцінювання, щоб просувати використання навичок ХХІ століття.

Отримання статусу Показова-Школа Майкрософт – велика честь і визнання ентузіазму нашого педагогічного колективу, що створюють сучасне інноваційне навчальне середовище, – говорить директор Заліщицької державної гімназії Олександра Войчишин. – Ми з нетерпінням чекаємо на можливість ділитися своїм досвідом з іншими школами в Україні та у світі, щоб продовжувати пошук інноваційних способів для забезпечення  наших учнів відповідними інструментами, необхідними для успішного навчання у класах та за їх межами“.

Як Показова-Школа Заліщицька державна гімназія тісно співпрацюватиме з корпорацією Майкрософт, щоб і надалі просувати інноваційні процеси в освітню галузь, і передавати своє бачення розвитку освіти при використанні технологій, організовуючи в гімназії семінари, на яких директор і педагоги ділитимуться досвідом, а також заклад буде наставником для інших шкіл із питань практик освітніх трансформацій.

Microsoft Showcase Schools – це яскраві приклади тих шкіл, що впроваджують та просувають інновації, обираючи різноманітні способи, щоб налагодити співпрацю, мотивувати учнів, і створювати спільноту громадян, які прагнуть до знань як у школі, так і поза її межами, –  зазначає Антоні Салсіто, віце президент сектору Глобальної освіти корпорації Майкрософт. – Ці школи насправді трансформують освітні процеси і забезпечують більш персоналізоване навчання для учнів, надихаючи їх досягати більшого”.

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *