Днями в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся поминальний молебень за жертвами Голодоморів та всіма, хто загинув під час Революції Гідності та під час бойових дій на сході України.

Вище керівництво університету, студенти, викладачі, працівники зібрались цього дня біля каплички Пресвятої Богородиці, щоб вшанувати пам’ять загиблих. Поминальний молебень відслужив духовний капелан ТНТУ о. Ярослав Шевчук і семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Патріарха Й. Сліпого.

Звертаючись до присутніх, священнослужитель сказав: «Сьогодні ми згадуємо події Голодомору, який забрав дуже велику частину життів нашого українства. Згадуємо також тих, які полягли в боротьбі за те, щоб ми мали свободу і незалежність. Згадуємо також і студентів, які вже в новітній час повстають і віддають своє життя. Якщо поглянути на ті трагічні сторінки історії, можемо побачити, що нищили спеціально, нищили найкращих синів і дочок України, її цвіт, інтеліґенцію, щоб в Україні було менше думаючого народу – того, який би прагнув свободи, того, який би прагнув добра на цій квітучій землі. І нищили не одиницями, і навіть не десятками – мільйонами. І зараз, ву цей час, ми не маємо права забути всіх отих полеглих, які віддали життя за майбутність нашої держави. Мусимо пам’ятати їх кожного разу, згадувати про ті події, бо ті події стали частиною нашого теперішнього і, безперечно, будуть частиною нашого майбутнього».

Після панахиди політехніки запалили свічки в пам’ять про померлих.

Інформація прес-служби ТНТУ імені Івана Пулюя 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *