26 листопада відбулася презентація спільного проекту Львівського інституту УБС та середньої школи № 3 міста Львова – «Університет твого успіху».

«Університет твого успіху – це соціальний проект. Усі охочі зможуть навчатися безкоштовно. Ми маємо надзвичайно розумних та ініціативних студентів, які готові допомагати людям старшого віку розпочати вчити англійську мову чи нарешті опанувати ази комп’ютерної грамотності. Також дуже актуальною зараз є тема фінансової грамотності. Її вивчають уже навіть школярі і, до речі, фахівцями саме нашого Університету розроблено навчальний посібник для вчителя з курсу «Фінансова грамотність», затверджений МОН. Тепер час і дорослим навчитися правильно формувати свій бюджет і заощаджувати. І студенти Львівського інституту допоможуть їм у цьому», – розповів проректор Університету банківської справи Олексій Другов.

Відтепер щосереди о 16:00 у львівській школі № 3 (вулиця С. Бандери, 11, клас інформатики) проходитимуть безкоштовні заняття для дорослих. Теми занять: основи фінансової грамотності, англійська мова та ази роботи за комп’ютером.

 Прес-служба Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *