27 листопада в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань діяльності дошкільних навчальних закладів, що перебувають у сфері управління Міністерств (відомств). У заході взяли участь представники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН, Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Міністерство оборони, Служба безпеки України.

Під час круглого столу було обговорено питання кадрової політики, атестації педагогічних працівників відомчих дошкільних навчальних закладів та атестації самих закладів. Також  начальник відділу соціальної політики управління трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості Тетяна Марченкова повідомила  про  проблему переходу  відомчих ДНЗ у комунальну форму власності з підпорядкування міністерства:  «На балансі підприємств паливно-енергетичного комплексу перебувають 32 дошкільні навчальні заклади. Проблема полягає в тому, що більшість цих ДНЗ  доводиться віддавати в комунальну форму власності (здебільшого це зумовлено ліквідацією підприємств), але фінансування таких закладів після передачі не гарантоване».

Наприкінці зустрічі учасники засідання внесли пропозиції щодо співпраці у вирішенні питань, що стосуються діяльності відомчих дошкільних навчальних закладів.  «Тільки у тісній співпраці можна знайти рішення будь-яких проблем, зокрема щодо збору статистичних даних про мережу відомчих дитячих садків і, в разі необхідності, їх передачі до комунальної форми власності», – зазначила  начальник відділу дошкільної освіти  МОН Тамара Панасюк.

 Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Питання відомчих дитсадків обговорили міністерства освіти, оборони, енергетики та СБУ”
  1. Я пропрацювала у до шкільному закладі з 1990 по2021рік, подала на пільгова пенсію, вимагають довести що відомчі садки-ясла, “текстерно” м Тернополя, були освітніми закладами, де таке шукати,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *