Таке ставлення до власного життя формують у школярів київської гімназії «Столиця» організатори місячника «За здоровий спосіб життя» – освітяни, медики, представники фізичної культури і спорту.

Упродовж місяця в закладі проходитимуть різноманітні спортивно-масові заходи для учнів, батьків, учасниками яких також будуть запрошені відомі спортсмени, фахівці в галузі охорони здоров’я та валеології. Така спортивно-оздоровча програма покликана пропагувати заняття різними видами спорту, сприяти залученню широкого загалу учнів до спортивних секцій, гуртків, активного та здорового способу життя.

Так, днями відбулося спортивне свято «Фізкульт привіт!», на якому юні спортсмени продемонстрували свої уміння і навички у виконанні складних вправ і завдань, а також колективну роботу в команді.

Учасники та гості брали участь у естафетах, спортивних вікторинах, голосно вболівали за представників класу.

Оволодіння майстерністю кунг-фу засвідчила учениця 9-го класу Ксенія Бінд, багаторазова чемпіонка світу та Європи, учениця 5-го класу Марія Куцина показала захопливий акробатичний етюд, прийоми карате продемонстрував учень 1-го класу Кирило Москаленко, а третьокласник Андрій Бойчук вразив усіх відмінною фізичною підготовкою.

На завершення спортивного заходу усі охочі мали можливість стати учасниками майстер-класу з футболу, який проводив воротар збірної України з пляжного футболу Віталій  Сидоренко.

Вести активний та здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до здоров’я – це не лише сприяє оптимізації режиму навчально-виховного процесу, а й активізує фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу всіх ланок системи освіти. Для майбутнього розвитку країни потрібна здорова, активна та талановита молодь. На сьогоднішню юнь робить ставку влада, залучаючи учнів до реалізації нових проектів, заохочуючи до особистого та професійного розвитку.

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *