Інститут модернізації змісту освіти та спільнота Google Educator Group (GEG) «Навчаємося з Google» в рамках професійної зустрічі членів асоціації «Відроджені гімназії України» організували тренінг із використання сервісів Google Apps for Education.

Уперше на тренінгу Google Apps for Education у Києві зібралися освітяни з усієї України.

Google Apps for Education – це безкоштовний пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів. Це не розрізнені сервіси, а система інструментів, які можна адаптувати для професійної діяльності освітян: спільної роботи, документообігу, управління навчальним закладом і навчальним процесом.

f-35-rr-56-(2)Ідеєю зустрічі було ознайомлення з різноманіттям сервісів, ресурсів, служб Google, що використовуються в навчально-виховному процесі. Були особливо підкреслені переваги використання інструментів Google Apps for Education для створення інформаційно-освітнього середовища навчального закладу.

Під час тренінгу учасники провели ранжування технічних та організаційних етапів, сформували 10 різноманітних моделей впровадження Google Apps у навчальному закладі, розглянули питання неформальної освіти через об`єднання педагогів у професійну спільноту GEG –  «Навчаємося з Google».

Протягом шести годин вчителі, заступники директорів, директори та методисти брали активну участь як у практичних заняттях, так і в інтерактивних вправах.

Інформує прес-центр МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *