В Узбекистані до 2020 року побудують і відремонтують 98 дитячих музичних шкіл на 14,7 тисячі учнівських місць. Постановою президента Узбекистану затверджена Державна програма щодо подальшого вдосконалення діяльності дитячих шкіл музики і мистецтва на 2016 – 2020 роки.

Окрім основних параметрів будівництва, капітальної реконструкції та оснащення таких закладів, програма містить і комплекс заходів щодо їх подальшого вдосконалення. Документ також передбачає впровадження диференційованої системи оплати за навчання в цих школах,  збільшення не менше ніж у 1,3 разу кількості охоплених мистецькою освітою дітей республіки.

Координацію та моніторинг діяльності міністерств, відомств, місцевих органів влади і управління, спеціалізованих вищих і середніх професійних освітніх закладів, відповідальних за реалізацію програми, здійснюватиме спеціально створена Республіканська комісія.

Гроші на втілення програми надходитимуть із Фонду розвитку дитячого спорту при Міністерстві народної освіти, позабюджетних фондів реконструкції, капітального ремонту та оснащення загальноосвітніх шкіл, професійних коледжів, академічних ліцеїв і медичних установ при Міністерстві фінансів, а також від пільгових іноземних кредитів і грантів.

За матеріалами CA-News.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *