Днями  на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій  для приватних підприємців, які надають послуги з організації харчування учнів у ЗНЗ м.Івано-Франківська, відбувся навчальний майстер-клас «Я працюю так… ». 

«Їжа в їдальнях має бути завжди свіжоприготована, доброякісна, різноманітна, має мати привабливий вигляд і гарні смакові якості, треті страви – вітамінізовані; повинна відповідати основному закону раціонального харчування – їжа за кількістю і якістю відповідає потребам організму, що росте», – таке завдання стоїть перед приватними підприємцями, які є переможцями конкурсних торгів із надання послуг гарячого харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста. Про це у своєму виступі наголосила начальник управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА Наталія Микула.

Обмін та поширення досвіду роботи з питань технології приготування страв зі збереженням їх вітамінної цінності в шкільних їдальнях – основна мета цього заходу. План проведення  передбачав роботу за чотирма модулями: «Організаційний», «Науково-методичний», «Практичний», «Підсумково-узагальнюючий».

Цікавим і змістовним названо виступ-презентацію «Вітамінізація їжі у дитячому харчуванні. Способи збереження вітаміну С», підготовленого Т.Горпинко, викладачем Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

Неперевершені враження залишились в учасників майстер-класу під час організації практичної діяльності в кухні-лабораторії. Під керівництвом майстрів виробничого навчання У.Драгинич,  Г.Гнатківської  присутні ознайомились із сучасним професійним кухонним тепловим обладнанням – пароковектоматом, технологією приготування страв із збереженням їх вітамінної цінності, елементами оздоблення страв дитячого харчування.

Досвідом роботи з питань ведення ділової документації та організації харчування учнів поділилась Г.Гаврилів, приватний підприємець, яка надає послуги з гарячого харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Учасники заходу висловили щирі слова подяки адміністрації та педагогічному колективу Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій за відкритість у спілкуванні, створення умов для обміну досвідом роботи з питань сучасних технологій приготування дитячих страв.

Приватні підприємці висловили єдине побажання – придбати сучасну чудо-техніку «Пароковектомат» в усі загальноосвітні заклади міста. Це стане гарантією приготування здорової їжі для дітей, покращення якості роботи кухарів.

Повідомляє управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *