Стратегічним об’єктом для Уманьщини сьогодні є будівництво нової школи в селі Родниківка – вона дуже потрібна селу, яке розташоване у приміській зоні. Щороку тут народжується близько сорока малюків. Нині Родниківська загальноосвітня школа розташована у трьох старих пристосованих одноповерхових будівлях, що вже не задовольняють потреби учнів і педагогічного колективу.

Головний корпус цього навчального закладу зведено ще у 1912 році, тож цього року школа зустрічатиме свій 100-річний ювілей. Ще 1990-го розпочато будівництво нової школи, що, втім, було зупинено 1995-го. Від різних представників влади мешканці села неодноразово чули запевнення, що школу добудують. Та лише 2011 року зведення нової школи було відновлено.

Нині новобудова перебуває на постійному контролі облдержадміністрації та Уманської райдержадміністрації. Нещодавно за дорученням голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба зі станом будівництва об’єкту ознайомився його перший заступник Сергій Рябцев, який позитивно оцінив темпи будівельних робіт.

За словами голови Уманської РДА Анатолія Петренка, цього року будівництво буде завершено. Цей об’єкт вже готовий на 70 відсотків і будівельні роботи не припиняються.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу