Чемпіонат Житомира з баскетболу серед студентів зібрав цьогоріч 10 команд, а у фіналі перемогу здобули баскетболісти із Житомирського державного технологічного університету.
Так, переможцями Житомирського турніру з баскетболу студентської баскетбольної ліги України стали 11 студентів ЖДТУ –  Стужук Богдан (АТ-22), Курасов Денис (АТК-25), Кучерук Артур (АГ-21), Полчанов Олексій (ПІ-43м), Ковтуненко Володимир (АТ-20), Брославський Богдан (РР-43), Герасимчук Микола (АТК-24), Нечипорук Віталій (ААГ-13-1), Кондратюк Максим (ЕО-34), Нагорний Сергій (ЕО-32), Горенков Юрій (РТ-19).

Саме вони зуміли обіграти команду  вихованців ДЮСШ № 1, які стали срібними призерами турніру, а «бронзу» має команда Житомирського технологічного коледжу.

Тренер-викладач Житомирського державного технологічного університету Олег Крупенін, який і підготував команду переможців, вважає, що цього року чемпіонат міста вийшов дещо ослабленим, але показав, що в Житомирі підростає гарна зміна баскетболістів.

«На жаль, у змаганнях не брали участі військовий інститут через фінансовий аспект і ЖНАЕУ через проблеми з набором. Ослабленою виступала команда ЖДУ ім. І. Франка. Це все вплинуло на рівень змагань. Однак підтягнулися коледжі. Технологічний узагалі став третім. Перспективні гравці сьогодні займаються в ДЮСШ № 1. Ми їх постійно запрошуємо на наші змагання і чекаємо у  наших вишах. Це наше майбутнє. Лише завдяки вихованцям ДЮСШ маємо змогу в університетах формувати команди, бо підготувати такий складний технічний вид спорту лише у виші практично неможливо», –  каже Олег Крупенін.

За його словами, цього року Федерація баскетболу України ініціювала створення Студентської баскетбольної ліги за типом американської, де гратимуть і житомиряни.

Команда ЖДТУ гратиме в Центральному дивізіоні та представлятиме своє місто. ЇЇ суперниками стануть представники Київської області, Вінниця, Хмельницький, Черкаси і Полтава. Змагання мають розпочатися на початку наступного року.

Прес-служба Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *