Нещодавно в м. Варшава, Польща, відбулася щорічна Регіональна зустріч національних координаторів програми GLOBE з Європи та Євразії.

На зустрічі були присутні більше ніж 30 представників із 22 країн регіону, зокрема дві нові країни, що долучилися до програми (Казахстан і Киргизстан), а також директор Головного офісу програми GLOBE доктор Тоні Мерфі (США).

fuknit546t-(1).9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a4378Основною метою зустрічі був обмін досвідом в управлінні програмою, звітування, представлення нових проектів, а також міжнародне співробітництво та організація планів на наступний рік.

Під час представлення успішних прикладів впровадження програми заступник координатора програми GLOBE в Україні розповіла про проведення всеукраїнської фенологічної кампанії «Вишнева Україна». Представника України обрали до Ради GLOBE Європи та Євразії, до якої загалом входять 6 координаторів і вчених із різних країн (Польща, Нідерланди, Греція, Хорватія, Швейцарія, Україна). Цього року зустріч проходила разом із ІІ Науково-практичною освітньою конференцією «Мотивуй та заохочуй школярів до науки».

Повідомляє Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *