«Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна!» – під таким гаслом у столичній СЗШ № 9 Оболонського району відбувся традиційний День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!”.

День інтеграції «Я Українець і цим пишаюся!» потребує ретельної підготовки як педагогів, так і школярів, адже цього дня уроки та всі заходи об’єднані навколо особливо важливої для кожного українця теми – любові до рідної України.

В усіх класах проведені надзвичайно цікаві інтегровані уроки та виховні заходи патріотичного спрямування. Школярі, вчителі та батьки відвідали виставку картин патріотичної тематики «Батьківщина переможе!» й ознайомилися з творчістю юних художниць Іванової Софії (2-А клас) та Прищепи Марії (6-А клас).

У школі панувала атмосфера єднання та патріотичного піднесення. «Ми пишаємося, що ми – українці, ми пишаємося рідною Батьківщиною!», «Ми будемо захищати свою країну. Нас не подолати! Слава Україні!», «Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання незалежної демократичної могутньої України!».

За інформацією департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *