Днями у Дніпропетровську відбулася стратегічна молодіжна сесія, на якій зібралися школярі-старшокласники та студенти з різних куточків області. 350 хлопців і дівчат, 7 важливих напрямків і кілька годин мозкового штурму. Так на Дніпропетровщині народжуються нові молодіжні проекти. 

У кожній темі ініціювали по 3 проекти. Наприклад, створення агентств зі спорту, центру сім’ї та відносин, впровадження альтернативних джерел енергії, заснування молодіжного парламенту, зелений патруль, громадська балка для відпочинку та занять спортом тощо.

Тепер їх опрацюють і доповнять. Для цього хлопці та дівчата збиратимуться разом щосереди. Наприкінці грудня вони презентують остаточні варіанти проектів представникам влади, бізнесу та науки регіону. “У Дніпропетровській ОДА чекають на пропозиції молоді та готові допомагати в реалізації проектів. Подібний досвід уже є”, – зазначив заступник голови ОДА Володимир Пруцаков.

«Розумні та освічені хлопці й дівчата на власному прикладі демонструють, що таке активна громадянська позиція. Вони самостійно будують майбутнє країни, роблять її кращою. Такі ініціативи завжди підтримує Дніпропетровська ОДА», – зазначив заступник голови ОДА Гліб Пригунов.

Повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА