На IV Міжнародний фестиваль «Перлина Полісся – 2015» завітало близько сотні учасників із різних регіонів країни та сусідніх держав. Свою творчість вони представляли в рамках конкурсної програми в кількох номінаціях.

Зокрема, на фестивалі виступали  танцювально-хореографічні колективи, солісти-вокалісти, хори (тріо, дуети), оркестри, солісти-інструменталісти, учасники розмовного жанру, вокальні, музичні, фольклорні та театральні колективи, а свої  роботи представили театри мод, художники, дизайнери, майстри hand-made.

Журі оцінювало учасників за кількома критеріями:  творчий підхід та індивідуальність виконавців; реалізація задуму художнього твору; рівень виконавської майстерності; артистизм і сценічна культура; якість фонограми.

Гран-прі у своїх категоріях отримали студенти Житомирського державного технологічного університету   – солісти  хореографічного ансамблю «Гармонія» та вокального ансамблю «Акорд», що діють у Студентському центрі при ЖДТУ, а також акторка театральної студії «Юність».

Студенти гірничо-екологічного факультету Євгеній Кравчук та Анастасія Сорока отримали найвищу відзнаку в номінації «Вокал». Ще одну студентку ГЕФу  – Надію Яковенко, – відзначили за акторські здібності.

Студента факультету економіки та менеджменту Костянтина Зіневича, який виступав разом із випускницею технологічного університету Оксаною Висоцькою, нагородили за хореографічний номер.

 Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *