Щороку 1 грудня світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну загрозу для життя людей, яку несе вірус імунодефіциту людини. Фахівці стверджують, що на сьогодні у світі синдром набутого імунодефіциту поширюється зі швидкістю епідемії. 

У Житомирській області впродовж 2015 року виявлено 327 ВІЛ-інфікованих осіб. Загалом на обліку перебувають 2 800 мешканців області. Останнім часом значно зросла частка інфікованих статевим шляхом передачі збудника.

Саме таку інформацію студентам Житомирського державного технологічного університету під час лекції оприлюднили представники Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ», які завітали до вишу на запрошення студентського профкому.

«Такі дані спонукають кожного замислитися над проблемою глобального поширення ВІЛ-інфекції та долучитись до боротьби з цією недугою з надією на майбутнє людства без СНІДу, – наголошує голова студентської профспілки Владислав Савіцький. – Кожна людина має ризик захворіти – про це не варто забувати! Не варто й забувати про причини та шляхи захворювання, аби запобігти вироку – СНІД».

Відповідно до статистики, щороку СНІД забирає життя 5 млн осіб. Зараз на планеті близько 150 млн інфікованих. В Україні їх кількість становить 200 тисяч.

«Кожна людина повинна до кінця усвідомити небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти в будь-чий дім», – пояснили студентам лектори.

Прес-служба Житомирського державного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *