Наприкінці листопада 2015 року в м. Києві у Будинку футболу відбувся Всеукраїнський семінар «Розвиток масового футболу». У семінарі взяли участь представники Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету, керівники асоціацій з видів масового футболу, співробітники регіональних федерацій футболу, відповідальні за реалізацію національних програм ФФУ з розвитку масового футболу, методисти з фізичної культури обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, представники Департаменту освіти міста Києва, вчителі-фіналісти Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу і кращий інноваційний урок фізичної культури та провідні вчителі фізичної культури м. Києва.

Федерація футболу України звітувала перед учасниками семінару про роботу щодо розвитку шкільного футболу як невід’ємної складової масового футболу. Використання шкільного футболу важливе задля запобігання дитячим конфліктам і злочинності, профілактики шкідливих звичок, а також формування здорового способу життя.

Було презентовано соціальний проект «Відкриті уроки футболу», успішно реалізований в усіх регіонах України.

У рамках семінару відбулось відкриття фіналу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», що проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Федерацією футболу України.

Основними завданнями конкурсу є популяризація засад здорового способу життя, розвиток шкільного футболу як наймасовішого виду рухової активності учнів та поширення передового педагогічного досвіду. Окрім того, це змагання сприятиме покращенню якості уроків футболу в школах. Слід зазначити, що Міністерство освіти і науки України ініціює присвоєння переможцю конкурсу звання «Заслужений учитель України».

26 та 27 листопада 2015 року на базі Скандинавської гімназії міста Києва в присутності близько 100 фахівців фізичного виховання і глядачів пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

У жовтні завершився регіональний етап цього конкурсу. За його результатами було визначено по одному вчителю-переможцю в регіоні, з яких всеукраїнським журі було обрано п’ятьох фіналістів.

На урочистому відкритті конкурсу вже за доброю традицією жеребкування черговості у фіналі уроки проводили легенди вітчизняного футболу Володимир Мунтян і Володимир Трошкін.

26 листопада фіналісти проводили конкурсні уроки в номінації «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу». Переможцем став Василь Мороз – учитель фізичної культури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу, англійської мови м. Херсона.

27 листопада конкурсанти змагались у номінації «Кращий інноваційний урок фізичної культури». Переможцем став Віктор Войцеховський (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, м. Луцьк).

Абсолютним переможцем Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», за найбільшою кількістю набраних балів, став   Василь Мороз – вчитель фізичної культури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу, англійської мови м. Херсона.

Лауреатами цьогорічного конкурсу стали: Вікторія Ковпак (Користівська ЗОШ Олександрійський р-н, Кіровоградська обл.), Оксана Матюшко (ЗОШ № 294 м. Києва) та Людмила Резніченко (спеціалізована школа № 9 м. Суми).

Усі лауреати та переможці отримали дипломи, пам’ятні призи і необхідні для роботи з учнями інвентар та екіпірування.

Урочисте закриття конкурсу проходило в актовій залі Скандинавської гімназії. Керівники Федерації футболу України, представники Інституту модернізації змісту освіти привітали переможців і учасників фіналу конкурсу та нагородили дипломами й цінними подарунками.

Наступний Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» відбудеться в 2016 році.

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *