Кен,  9-річний філіппінський хлопчик, небайдужий до долі тварин, нарешті здійснив свою мрію. Разом із батьком і сусідами вони перетворили власний гараж на невеликий притулок для тварин.

«Скільки я себе пам’ятаю, я завжди хотів відкрити притулок для  собак і котів, – розповідає Кен.  – Дуже багато собак вбивають без особливої ??причини, і жодну організацію це особливо не турбує, більше 30 % власників собак принижують, б’ють своїх вихованців, а зрештою тварина опиняється на вулиці”.

Кен назвав свою організацію «Клуб щасливих тварин», його притулок незалежний, хлопчик очолює його, а підтримка надходить від небайдужих людей. «Деякі добрі люди надсилають гроші, щоб допомогти мені піклуватися про собак. У мене достатньо грошей, щоб утримувати невеликий притулок, але поки що в мене немає коштів утримувати більше собак, сподіваюся, скоро ситуація зміниться», – говорить Кен.

Можливо, приклад 9-річного хлопчика спонукає до роздумів багатьох дорослих, адже  саме з вини господарів собаки та коти опиняються на вулиці.

www.boredpanda.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *