2 грудня в актовій залі гуртожитку № 3  НПУ імені М.П. Драгоманова студенти 3 курсу спеціальності “Дошкільна освіта” Інституту розвитку дитини влаштували феєричне дійство – “Фестиваль казки”, приурочений до свята Святого Миколая, що відбудеться в рамках Всеукраїнської благодійної акції “Дитинство: крок у майбутнє”.

Варто зазначити, що це був відбірковий тур, на якому відбулося жеребкування, що й визначило дитячі будинки, куди зможуть поїхати студенти кожної з 5 академічних груп.

Отже: студенти 301, 305 та 308 груп відвідають вихованців дитячого будинку “Берізка” (м. Київ) із казкою “Дюймовочка”; студенти 306 та 307 груп – центр соціальних служб для дітей “Дитяче містечко” (м. Бровари) з казкою “Неспляча красуня”, студенти 304 групи – реабілітаційний центр “Місто щасливих дітей” (м. Київ) із казкою “Принцеса і дракон”; студенти 302 групи  – дитячий будинок “Надія” (с. Мокрець Броварського району) з казкою “Бременські музиканти”; студенти 303 групи – Святошинський дитячий будинок для дітей-інвалідів (м. Київ) із казкою “Червона Шапочка”.

 Нагадаємо, що у студентів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Інституту розвитку дитини є дуже особлива щорічна акція: вже шість років поспіль  вони відвідують  дитячі будинки Києва та області. До дітей вони йдуть із усмішками, виставою та подарунками. У рамках акції «Дитинство: крок у майбутнє» студентки готують виставу для вихованців дитячих будинків. Куратором та ідейним натхненником проекту є Вікторія Гальченко, доцент кафедри теорії та історії дошкільної педагогіки.

Освітній портал “Педагогічна преса” дає можливість усім охочим спробувати себе в ролі театрального критика. Шляхом голосування оберіть найкращу постановку з високою акторською майстерністю, креативним задумом,  глибоким змістом і яскравими костюмами.

Голосування закінчено! Результати станом на 10.12.2015 10:50

quiz-results

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *