У переддень Міжнародного дня інвалідів, у рамках другого етапу проекту «Марафон добрих cправ», 2 грудня 2015 року в Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району відбулася Благодійна соціальна акція «Щастя бути разом» – для дітей з особливими освітніми потребами та їхніх батьків.  

Захід проведено з метою соціальної адаптації дітей з обмеженими можливостями та інтеграції їх у суспільне життя, залучення дошкільників разом із батьками до спільного проведення навчально-виховних, святково-розважальних заходів, встановлення дружніх, позитивних стосунків з однолітками, сприяння в самоствердженні, самореалізації дітей, виховання доброзичливості, чуйності, бажання дарувати добро й радість навколишнім.

Діти та батьки з великим задоволенням взяли участь у майстер-класах: «Прикраси для друга» – плетіння з гумок, «Дивовижні перетворення» – виготовлення фігурок із пухнастих дротиків, «Святкова свічка» – виготовлення свічок із воскових пластинок,  «Паперові журавлики» – виготовлення журавликів із паперу, «Аквагрим» – малюнки на обличчі, «Ляльки-обереги» – виготовлення ляльок, «Відчуй себе кондитером» – оздоблення печива, «Солодкі фантазії» – вироби з цукерок.

У святково-розважальній програмі «Добре серце» особливі діти продемонстрували можливість творити дива, а також показали свої таланти, творчі здібності. Позитивними емоціями, почуттями добра, радості, любові наповнилися серця батьків і дітей під час проведення флешмобу «Малесенькі долоньки».

Діти отримали подяки та подарунки.

Інформує прес-служба КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *