8 грудня 2015 року в ДВНЗ «Університет банківської справи» о 14:00 відбудеться фінал ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності.

Метою проведення турніру є оцінка, аналіз та узагальнення  результатів рівня знань учнів середніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність».

Нагадаємо, 2 листопада 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулось урочисте відкриття ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності та жеребкування команд учасників. 17 команд старшокласників із різних регіонів країни виявили бажання взяти участь у цих змаганнях.

На дебатні бої турніру було винесено 20 запитань із різних аспектів фінансової діяльності. Протягом роботи журі доступ до електронної системи конкурсу, розміщеної на електронній платформі Університету банківської справи, було відкрито для учасників турніру й усіх зацікавлених. У фіналі візьмуть участь 6 команд, які виборюватимуть першість за уже знайомими з попереднього туру правилами.

Сьогодні курс із фінансової грамотності вивчають майже 20 тисяч учнів із 700 шкіл у всіх областях України. Проведення моніторингу в 2014 – 2015 навчальному році показало, що курс має значний вплив на фінансову поведінку учнів. Зростання рівня фінансової грамотності позитивно впливає на їхню фінансову поведінку, на процес складання та ведення бюджету, здійснення заощаджень та усвідомлення важливості фінансової грамотності.

Організатори турніру – Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, Комітет Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, АТ «Ощадбанк», ДВНЗ «Університет банківської справи», ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Акредитація журналістів до 07 грудня 2015 року до 14:00.

Реєстрація з 13:30 – 14.:00 за адресою: вул. Андріївська,1, м. Київ.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу