1 грудня 2015 року на базі кафедри генетики, селекції та насінництва агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету відбувся очний тур І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик». Захід проводить щороку Центр творчості дітей та юнацтва Київщини з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької роботи в галузях селекції та генетики.

Програмою заходу було передбачено захист науково-дослідницьких робіт переможців заочного туру І (обласного) етапу конкурсу. Виступи юних дослідників та їхні роботи оцінювали наукові працівники кафедри генетики, селекції та насінництва агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету та педагогічні працівники Центру творчості дітей та юнацтва Київщини. Для вчителів і керівників гуртків біологічного напряму, які прибули на конкурс разом із своїми вихованцями, було організовано науково-методичне консультування з питань дослідно-експериментальної роботи в галузі селекції та генетики, а також екскурсія до лабораторії біотехнології.

За підсумками роботи журі переможцями очного туру І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» стали:

І місце:

Кузякіна Вікторія, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (керівник: Грабовський Микола Борисович, кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Білоцерківського національного аграрного університету);

Капшученко Анастасія, вихованка Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді (керівник: Купріянова Тетяна Миколаївна, кандидат сільськогосподарських наук, керівник гуртка «Юні генетики-селекціонери» Ірпінського еколого-технічного центру творчості школярів та молоді);

ІІ місце:

Грисюк Олександр, учень 10 класу Дорогинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Фастівського району (керівник: Стукал Ніна Іванівна, вчитель біології Дорогинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Фастівського району);

Самиліна Вікторія, вихованка гуртка «Любителі сукулентних рослин» Фастівської міської станції юних натуралістів Фастівської міської ради (керівник: Мухіна Тетяна Станіславівна, керівник  гуртка «Любителі сукулентних рослин» Фастівської міської станції юних натуралістів Фастівської міської ради);

ІІІ місце:

Мельниченко Леся, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради (керівник: Пильник Ольга Олексіївна, учитель біології Білоцерківської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради);

Нестеренко Денис, вихованець Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Назаренко Світлана Григорівна, керівник гуртка «Селекція і насінництво» Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості).

Роботи, що посіли призові місця, будуть направлені для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу «Юний селекціонер і генетик» до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

За інформацією департаменту освіти і науки Київської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *