Чернігівський національний технологічний університет виступив партнером проекту соціальної дії «Sustainable Сhallenge: Навчи друзів жити стало», реалізованого Громадською організацією «Чернігів Європейський», підтриманого Британською Радою в рамках програми «Активні громадяни».

Мета проекту – налагодити взаємодію «молодь-громада», що сприятиме популяризації “сталого” стилю життя в молодіжному середовищі, розвитку молодіжного руху за підтримки цінностей сталого розвитку та впровадженню сталих ідей у громаді. Автори ідеї та менеджери проекту – члени Громадської організації «Чернігів Європейський» Анна Вербицька та Ольга Количева.

28 – 29 листопада 2015 року пройшла навчально-тренінгова фаза проекту соціальної дії «Sustainable challenge: Навчи друзів жити стало”.

Учасники проекту – студентська молодь Чернігівщини, переважно вихідці з сільської місцевості. Навчальна програма була у вигляді неформального навчання з використанням активних методів (тренінгові вправи, презентації з обговоренням, майстер-класи тощо).

Учасники привнесли креативні ідеї, візуалізовані в постерах, що слугуватимуть рекламними матеріалами для подальшої діяльності проекту. Також у соціальних мережах стартує Sustainable Сhallenge – естафета залучення громади до сталого стилю життя. Невдовзі вийде збірник методичних матеріалів «Навчи друзів жити стало», які можна використовувати для просвітницької та тренінгової роботи зі сталого розвитку.

 За інформацією Чернігівського національного
технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу